E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
CUMHURBAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER
  Geri
Orjinal Resim

Dünya Motokros Şampiyonası 2020 yarışları yeniden Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.

CUMHURBAŞKANIMIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

        Afyonkarahisar’ın Dünya Motokros Şampiyonası yolculuğu devam ediyor. 2018 yılında yapılan ilk şampiyonanın ardından, bu yıl ikincisi Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen dev organizasyon, 2020 yılında yine şehrimizin ev sahipliğinde ve yine Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilecek. 

          Cumhurbaşkanlığı İnternet Sitesi’nde “Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde Yer Alan Projeler” arasına Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP of Turkey) 2020 yarışları da dahil edilirken, şampiyona ile ilgili şu ifadelere yer verildi: “Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Motosiklet Federasyonu tarafından gerçekleştirilmesi planlanan Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP of Turkey) ile ülkemizin motor sporları ve spor turizmi alanında uluslararası düzeyde tanınırlığını arttırmak, ülkemizdeki spor turizmini çeşitlendirmek ve yılın tamamına yaymak hedeflenmektedir. Motor sporları arasında önemli yere sahip olan Dünya Motokros Şampiyonası 20. Etabı, 5-6 Eylül 2020 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da gerçekleştirilecektir.”

         2020 Dünya Motokros Şampiyonası’nın da Cumhurbaşkanlığı himayelerine alınmasının Afyonkarahisar için gurur verici bir gelişme olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sunarak, şampiyonanın ilimiz ve ülkemizin tanıtımı adına bulunmaz bir fırsat olduğuna kaydetti.

        Bu yıl düzenlenen yarışmaların geçen yıldan elde edilen tecrübeler ışığında daha fazla ilgi gördüğünü aktaran Başkan Zeybek, 2020 yılında düzenlenecek şampiyonada şehrimizi ve ülkemizi yine en güzel şekilde temsil edeceklerini söyledi.

         Organizasyonun önümüzdeki yıl da Cumhurbaşkanlığı himayesine alınmasının Afyonkarahisar’ın tanıtımı için atılmış en büyük adımlardan birisi olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ilimiz açısından büyük kazanım olduğunu söyledi. Başkan Zeybek, “Sayın Cumhurbaşkanımız Afyonkarahisar’a ayrı bir önem vermektedir. Bizler de inşallah bu onuru en güzel şekilde yaşatacağız, ülkemizi ve ilimizi dünyaya bir kez daha en güzel şekilde tanıtacağız. Bize bu onuru, temsil hakkını layık gören başta ülkemizdeki bütün güzelliklerin mimarı olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi arz ediyoruz” dedi.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 15.10.2019 12:43:47
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih 13.11.2019 09:29:24
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
BAŞKAN ZEYBEK´TEN ATSO ESOB VE SÖZ MARKETLER
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, pandemi sürecinde Afyon İçin Vefa Vakti kampanyasına des
ÖZDAĞ VE BURCU´DAN BAŞKAN ZEYBEK´E ZİYARET
ÇEVRE HİZMETLER BİRLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI
Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği 30´uncu Olağan Meclis Toplantısı Birlik Başkanı M
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi