E-Belediye
 
Kent Rehberi
 
Cenaze Duyuruları
1
BELEDİYE ŞEHİR TİYATROSU YENİ SEZONU AÇTI
  Geri
Orjinal Resim

                BELEDİYE ŞEHİR TİYATROSU YENİ SEZONU AÇTI

                Afyonkarahisar Belediye Şehir Tiyatrosu, yoğun istek üzerine, geçen sezonun kahkaha tufanı estiren oyunu ‘Darısı Başımıza’ adlı oyunun ilk gösterimiyle perdelerini açtı.

                Erkan Gündüz'ün kaleme aldığı komedi türü oyun, Genel Sanat Yönetmeni H. Hüseyin Elmas'ın yönetmenliğinde Belediye Şehir Tiyatrosu'nun gönüllü oyuncuları tarafından bir kez daha sahneye taşındı. Tek perdelik oyunda, profesyonel tiyatrocuları aratmayan bir performans sergileyen oyuncular, izleyiciden büyük alkış aldı. Galaya, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, Hava Meydan Komutanı Hava Silah Sistem Albay Özgür Büyüköztürk, Belediye Meclisi Üyeleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ve çok sayıda sanatsever katıldı.            

                Oyun sonunda, Şehir Tiyatrosu'nun deneyimli oyuncuları, Barış Pınarı Harekatı'na katılan Kahraman Ordumuzu asker selamıyla selamladı. Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş da oyuncuları tebrik ederek, Genel Sanat Yönetmeni Hasan H. Elmas'a çiçek takdim etti. Afyonkarahisar Belediyesi olarak her zaman sosyal, kültürel ve sanatsal etkinliklere destek verdiklerini belirten Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, "Aslında bu tür etkinlikler, bugünlerde daha da çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor. Bizler de bu etkinliklere öncülük etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Allah, birliğimizi dirliğimizi daim etsin inşallah" diye konuştu.  

                Programda ayrıca, Belediye Şehir Tiyatrosu tarafından açılan Tiyatro Kursu'nu başarıyla tamamlayan kursiyerlere, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve Belediye Meclis Üyesi Fatma Gamze Kılıç ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar tarafından belgeleri takdim edildi.

                Sahne önü ve arkasında çok geniş bir ekibin emek harcadığı oyunun kadrosunda; Nur Özcan, Yusuf Agunsoy, Nedim Saru, Fatih Çorapsız, Buse Tınan, İsa Özdemir ve Zafer Seçme yer alıyor. 18 Ekim'de ilk gösterimi yapılan oyun, 25 Ekim ile 1-9-15-22 ve 29 Kasım'a tarihlerinde saat 20.00'da RAM Salonu'nda (Eski Halk Eğitim Merkezi) ücretsiz olarak sahnelenecek. Oyunu izlemek isteyenler, Afyonkarahisar Belediyesi 2. katta bulunan Belediye Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmenliği'nden rezervasyon yaptırabilecekler.


 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 19.10.2019 14:36:37
 
Kayıt Düzenleme Bilgileri
Tarih
 
l Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
TEKSTİL FABRİKASINDA ÇALIŞMALAR TAM GAZ
ÜST GEÇİT ÇALIŞMALARI TAM GAZ
Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaya trafiğini rahatlatma adına Atatürk Caddesi üzer
TARİHE TANIKLIK ETTİK
Afyonkarahisar bugün tarihi günlerinden birini yaşadı. Afyonkarahisarlılar´ın hasretle b
5
Evlendirme Evrakları
Başvuru Belgeleri
Kurumsal Kimlik - Logo
Beni Haberdar Et
Su Abonelik İşlemleri
Toptancı Hal Fiyatları
360 Afyon
Frig Vadisi 360
Kültürel Yayınlar
Bir Projem Var
Konuk Defteri
Bilgi Edinme
Sosyal Tesisler
Şehir Tiyatroları
Sık Sorulan Sorular
E-Araç
Başkan´a Mesaj
Web Mail
Telefon Rehberi
Site İçi Arama
Site Bilgi Haber İçerik Girişi : Basın Yayın Birimi.
K7 |
Rss |
Copyright © 2020 Bilgi İşlem Merkezi